Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Lublino - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka komercyjna ogrodzona

Dobrzany(Lublino + 13 km)

240 000 zł1 950 m² 123,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy działkę inwestycyjną nr 128/2, położoną w centrum Dobrzan, w bezpośrednim sąsiedztwie sklepu Biedronka. Lokalizacja zapewnia duży ruch klientów oraz widoczność.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna uzbrojona Storkowo

Storkowo(Lublino + 14 km)

575 000 zł18,03 m² 31 885,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, mam na sprzedaż działkę o powierzchni 18.033 m2 nad jeziorem Ińsko ( Storkowo ) , Położona około 5min od jeziora ińsko w pasie Promenadowym, nie opodoal sklepu Biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana

Chociwel(Lublino + 3 km)

81 000 zł2 671 m² 30,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Ofertą sprzedaży jest działka w centrum Bobrownik w gminie Chociwel. Działka o powierzchni 2671 m2 posiada bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej. W drodze woda, telekomunikacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Radowo Małe

Radowo Małe(Lublino + 23 km)

210 000 zł1 520 m² 138,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka 1,5195 ha - teren produkcyjno-usługowy (3p,S) Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 1,5195 ha, położona w dogodnej lokalizacji z dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Mokre

Mokre(Lublino + 14 km)

61 000 zł20 500 m² 2,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam ziemię rolną o powierzchni 2,05 ha niedaleko Dębic /maszewo. Ziemia uprawiana. Atrakcyjna cena.Tylko u Nas wyjątkowe oferty! Polecam i zapraszam na prezentacje. Nasze biuro jest.

Szczegóły ogłoszenia

65 500 zł1 173 m² 55,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek na sprzedaż w miejscowości Redło. Warunki zabudowy są W trakcie realizacji Łącznie u nas w biurze 6 działek o powierzchni 1173m2. Działki położone są.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Węgorzyno(Lublino + 15 km)

60 000 zł1 327 m² 45,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Węgorzyno, woj. zachodniopomorskie działka z warunkami zabudowy na sprzedaż - cena 60.000,00 zł. Oferuję do sprzedaży działkę o pow. 1327m2 wraz z udziałem w działkach gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Radowo Małe

Radowo Małe(Lublino + 23 km)

119 000 zł15 400 m² 7,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca! Na sprzedaż atrakcyjna działka siedliskowa o powierzchni 1,54 ha, położona w miejscowości Kolonia Radowo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Maszewo

Maszewo(Lublino + 22 km)

108 720 zł1 359 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Maszewo - działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy. Działka płaska, nie ogrodzona z bezpośrednim wjazdem z drogi głównej i drogą wewnętrzną. Media: prąd i woda.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Łobez

Łobez(Lublino + 25 km)

230 000 zł3 967 m² 57,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Łobez! Na sprzedaż atrakcyjna działka nr. 163/7 o powierzchni 3967 m2 a do niej dodatkowa działka nr. 163/5 o powierzchni 360m2. Działki zlokalizowane są w sąsiedztwie strefy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona Lublino

Lublino,zachodniopomorskie

49 900 zł1 100 m² 45,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka o powierzchni 1100 m2 znajdująca w centrum wsi Lublino w gminie Chociwel. Działka rolna (klasa ziemi iva) położona jest bezpośrednio przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Lublino

Lublino,zachodniopomorskie

85 000 zł4 000 m² 21,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Lublino,gmina Chociwel. Nieruchomość składa się z dwóch działek o powierzchni 1000 m2 i 3000 m2, położona bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Lublino

Lublino,zachodniopomorskie

300 000 zł6 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działke budowlana połozona na wyzynie inskiej W miejscowosci lublino O powierzchni 6000M2 -1 km od chociwla W poblizu jest jezioro ok 300 M od działki obok działki płynie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij